Reklama

Odpady oddasz również w sobotę

25/04/2019 07:00

Łomżyński Punkt Selektywnej Zbiórki Opadów Komunalnych od 4 maja bieżącego roku czynny będzie również w każdą sobotę w godz. 8:00 - 14:00. Punkt znajdujący się przy ul. Akademickiej 22 funkcjonował dotychczas jedynie od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 16:00.

Do PSZOK mieszkańcy Łomży mogą oddać następujące selektywnie zebrane odpady: papier i tekturę, tworzywa sztuczne, drewno, opakowania ze szkła, zużyte opony, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte baterie i akumulatory, przeterminowane leki, oleje silnikowe, farby, kleje, lepiszcza, środki ochrony roślin, odpady wielkogabarytowe, odpady remontowe i budowlane takie jak gruz betonowy i ceglany.

Odpady do PSZOK można oddać bezpłatnie.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości