W niedzielę założyła koronę Miss Polski, a kilka dni później odwiedziła Łomżę. Olga Buława była gościem specjalnym wigilii, którą przygotowano dla kandydatek do tytułów Miss Ziemi Łomżyńskiej i Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek. Były życzenia, prezenty, jedzenie i oczywiście - dużo uśmiechu. - Nie mogło mnie zabraknąć! - mówi Olga Buława.
Wigilia finalistek Miss Ziemi Łomżyńskiej i Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek odbyła się w sobotę w restauracji Labirynt.
- Jest to druga wigilia którą organizujemy na etapie przygotowań do gali finałowej. Jak widać, pod choinką leży już cała moc prezentów, które czekają na nasze finalistki - mówi Anna Kurządkowska.
Prezentów było rzeczywiście wiele, chociaż największym była sobotnia wizyta Olgi Buławy - Miss Polski 2018, która zdecydowała się spędzić wspólny wieczór z kandydatkami do tytułów Miss Ziemi Łomżyńskiej i Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek. Jak mówi najpiękniejsza kobieta w Polsce, do jej obowiązków należy m.in. odwiedzanie regionów w których organizowane są konkursy miss i wspieranie inicjatyw społecznych w tych regionach organizowanych.
- Szczerze mówiąc, od momentu finału nie minęło jeszcze wiele czasu i nie miałam szansy jeszcze nawet iść po zakupy do sklepu - opowiada Olga Buława. Czy emocje po niedzielnym finale już opadły? - Troszeczkę, ale jeszcze trzymają mnie dosyć mocno te związane z wygraną i szczerze mówiąc, przez ostatnie dni ciężko sypiam, ale myślę, że to się poprawi niebawem.
Jakie rady dla kandydatek ma Olga Buława? Uśmiechać się, być sobą i nikogo nie udawać, robić to co się lubi i co się kocha," z uśmiechem na twarzy - do przodu".
Wigilię zaszczyciła swoją obecnością także Elwira Talkowska, która znalazła się w TOP 10 podczas finałowej gali w Krynicy-Zdroju.
- Dla mnie to był wielki szok i niedowierzanie. Szczerze? Nie spodziewałam się takiego werdyktu, chociaż miałam bardzo głośny doping ze strony swoich bliskich - opowiada o swoim sukcesie Elwira. - Jestem przeszczęśliwą kobietą. Teraz to mogę powiedzieć, bo niedzielny finał utwierdził mnie w tym, że stałam się pewniejszą siebie osobą. Już ta Elwira, taka cicha - odeszła w niepamięć - słyszymy.
Jak co roku, organizatorzy zebrali mnóstwo produktów spożywczych, środków czystości i artykułów chemicznych, które zostaną przekazane najuboższym rodzinom naszego regionu. Swoją cegiełkę dołożyła także Olga Buława.
Poniżej nasza relacja!