Reklama

Osiem nowych przypadków koronawirusa. Nie żyje 66-letni mężczyzna

28/07/2020 10:34

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o ośmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • kobieta w sile wieku z powiatu sejneńskiego, izolacja domowa
  • dwoje dzieci z powiatu sejneńskiego, izolacja domowa
  • młody mężczyzna z powiatu monieckiego, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu monieckiego, izolacja domowa
  • starsza kobieta z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
  • młody mężczyzna z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • młody mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa.

Wyzdrowiało kolejnych 19 osób (w sumie 833): trzy kobiety w sile wieku, nastolatka, dwóch starszych mężczyzn i dwie starsze kobiety z powiatu grajewskiego, kobieta w sile wieku, dwoje dzieci, mężczyzna w sile wieku, młody mężczyzna i dwie młode kobiety z Suwałk, młody mężczyzna z powiatu monieckiego, dwóch mężczyzn w sile wieku i kobieta w sile wieku z Łomży.

Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował dziś o potwierdzeniu dziewiętnastego przypadku wystąpienia zgonu z powodu zachorowania na wirusa COVID-19 w województwie podlaskim:

Reklama

"To mężczyzna w wieku 66 lat, mieszkaniec powiatu grajewskiego, był hospitalizowany w szpitalu w Grajewie. Miał choroby współistniejące." - czytamy w komunikacie.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 955 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 43 904/1 682 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości