Reklama

Osiem przypadków koronawirusa w Podlaskiem

19/08/2020 10:32

Biuro Wojewody Podlaskiego poinformowało dziś o ośmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie. Wśród chorych nie ma osób z Łomży i powiatu łomżyńskiego. W Szpitalu Wojewódzkim w Łomży hospitalizowana jest młoda mieszkanka sąsiedniego powiatu zambrowskiego.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o ośmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • cztery kobiety w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa,
  • młoda kobieta z powiatu zambrowskiego, hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży,
  • młody mężczyzna z powiatu białostockiego, izolacja domowa,
  • kobieta w sile wieku z powiatu bielskiego, izolacja domowa,
  • starszy mężczyzna z Suwałk, hospitalizowany w Szpitalu Wojewódzkim w Suwałkach.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 1165 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.Wyzdrowiało kolejnych trzynaście osób (w sumie 936): dwie młode kobiety, dwóch młodych mężczyzn z powiatu augustowskiego, kobieta w sile wieku z powiatu monieckiego, starszy mężczyzna, cztery kobiety w sile wieku, trzy starsze kobiety z powiatu grajewskiego.

Reklama

Dziś resort zdrowia poinformował o 735 nowych zakażeniach. Najwięcej odnotowano w województwach: śląskim (160), małopolskim (140) i mazowieckim (126). Zmarło kolejnych 17 zakażonych osób. 

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 58 611 /1 913 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości