Reklama

Petycja do CPK. Mieszkańcy osiedla Kraska widzą tylko jedną opcję

27/05/2022 12:00

Mieszkańcy osiedla Kraska w Łomży wzięli sprawy w swoje ręce i złożyli petycję dotyczącą przebiegu linii kolejowej CPK. Ich zdaniem najlepszą opcją jest wariant żółty W-3.

W naszym regionie trwają konsultacje dotyczące  budowy linii kolejowej nr 29 na odcinku Ostrołęka – Łomża – Pisz – Giżycko. W tym tygodniu spotkania odbyły się w Miastkowie, Czarnocinie czy Śniadowie. 

Jednocześnie poza oficjalnym kalendarzem konsultacji, we własnym gronie zebrali się mieszkańcy osiedla Kraska w Łomży. Ok. 50 osób popiera wariant żółty W-3, czyli najbardziej wysunięty odcinek na wschód od obwodnicy Konarzyc. Mieszkańcy podpisali petycję i przekazali ją wykonawcy dokumentacji projektowej. 

Reklama

- Jako mieszkańcy zapoznaliśmy się szczegółowo z zakresem planowanych przebiegów linii i mamy dużo obiekcji,  a zarazem jednogłośnie nie zgadzamy się  na budowę planowanych linii według  pozostałych  wariantów,  tj. W-1, W-2, W-4  oznaczonych kolorami: niebieskim, fioletowym, czerwonym. Zaproponowane warianty bardzo ingerują w zabudowę mieszkalną osiedla Kraska, a co za tym idzie dużą ilość wywłaszczeń nie tylko działek, ale i domów jednorodzinnych, a także obniżenie wartości nieruchomości oraz gruntów będących w pobliżu projektowanego przebiegu. Ponadto, wymienione warianty generują znaczne uciążliwości w sąsiedztwie projektowanej infrastruktury kolejowej w postaci hałasu i drgań. - czytamy w dokumencie. 

A co ze zwierzętami?

Reklama

Mieszkańcy obawiają się też o los zwierząt. 

- Chcemy nadmienić, iż teren i okolice naszego osiedla są bardzo atrakcyjne pod względem przyrodniczym. Przylegające do naszych działek łąki i zalesione obszary zamieszkuje wiele różnorodnych zwierząt, m.in. sarny, lisy, bobry, bażanty, jeże, zające, nietoperze i niespotykane gatunki ptaków. Wzdłuż naszego osiedla płynie tzw. Łomżyczka (lewy dopływ rzeki Narew), która stwarza wspomnianym zwierzętom optymalne warunki bytowania.

Co daje wariant żółty?

Natomiast wśród argumentów za wariantem żółtym W-3 znaleźć możemy: daleką odległość od istniejącej zabudowy mieszkalnej, mniej uciążliwości wywołanych przez transport kolejowy, brak konieczności wywłaszczeń oraz wdrożenie w życie hasła “TIR-y na tory” (odciążenie lokalnych dróg oraz stworzenia portów przeładunkowych).

Reklama

Usunąć to, co jest

- Mamy wiedzę, że przy wariancie żółtym obecnie istniejąca linia kolejowa PKP przebiegająca przez nasze osiedle zostałaby zlikwidowana, co dałoby nam gwarancję spokoju, ciszy i optymalnych warunków życia. Ponadto, planowana do realizacji na wniosek województwa podlaskiego rewitalizacja odcinka Śniadowo-Łomża w ramach Programu Uzupełnienia Lokalnej  i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej-Kolej+ do 2028 nie doszła by do skutku przy wariancie żółtym, ponieważ rewitalizacja ta nie miałaby sensu, biorąc pod uwagę, że planowana inwestycja CPK przebiegałaby tuż obok - również taki zapis znalazł się w petycji. 

Reklama


 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości