Reklama

Piąty zgonu z powodu COVID -19. Kolejny w łomżyńskim szpitalu

02/05/2020 14:13

Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował dziś po południu o piątym przypadku wystąpienia zgonu z powodu zachorowania na wirusa COVID-19 w województwie podlaskim.

To kobieta w wieku 86 lat, mieszkanka Bielska Podlaskiego, była hospitalizowana w szpitalu w Łomży. Miała choroby współistniejące. Kobieta prawdopodobnie do jednoimiennego szpitala w Łomży trafiła tydzień temu z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Bielsku Podlaskim.

Jednocześnie Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dwóch kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • starszy mężczyzna z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • starszy mężczyzna z powiatu białostockiego, izolacja domowa

W sumie w województwie podlaskim mamy 377 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości