Reklama

Pijany kierowca ciągnika uszkodził ogrodzenie sąsiadowi

26/10/2023 15:25

55-letni mężczyzna zdecydował się na jazdę ciągnikiem będąc pod wpływem alkoholu. Nietrzeźwy uszkodził ogrodzenie sąsiadowi, a następnie... zasnął.

Do zdarzenia doszło wczoraj. Tuż przed północą do Komendy Miejskiej Policji w Łomży wpłynęło zgłoszenie, którego treść wskazywała na to, że w miejscowości Wyk pijany kierowca ciągnika uszkodził ogrodzenie.

- Gdy policjanci dojeżdżali na miejsce zobaczyli na poboczu ciągnik z włączonym silnikiem, a w środku śpiącego 55-latka. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że 55-latek ma zakaz kierowania pojazdami również za jazdę po pijanemu - informuje KMP Łomża. 

Reklama

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. 

Zgodnie z kodeksem karnym za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a za złamanie sądowego zakazu grozi do 5 lat.
 

źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości