Reklama

Pokonali koronawirusa. Kolejni ozdrowieńcy w Podlaskiem

01/05/2020 20:46

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o kolejnych dziewiętnastu osobach z regionu, które wyzdrowiały z COVID-19. To:

  • trzy starsze kobiety,
  • starszy mężczyzna, mężczyzna i kobieta w sile wieku i dwie młode kobiety z Białegostoku,
  • dziecko i dwaj młodzi mężczyźni z powiatu zambrowskiego, kobieta w sile wieku z powiatu kolneńskiego,
  • starsza kobieta, dziecko, młoda kobieta, młody mężczyzna i mężczyzna w sile wieku z powiatu bielskiego,
  • kobieta w sile wieku z powiatu wysokomazowieckiego,
  • młody mężczyzna z powiatu łomżyńskiego.

Niestety Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował dzisiaj o śmierci czwartej osoby z powodu zachorowania na COVID-19 w województwie podlaskim. To 76-letnia mieszkanka Siemiatycz, która była hospitalizowana w szpitalu w Łomży. Zmarła miała choroby współistniejące.

W sumie w województwie podlaskim wyzdrowiało do tej pory 196 osób, a łącznie jest 375 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości