Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o kolejnych dziewiętnastu osobach z regionu, które wyzdrowiały z COVID-19. To:
Niestety Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował dzisiaj o śmierci czwartej osoby z powodu zachorowania na COVID-19 w województwie podlaskim. To 76-letnia mieszkanka Siemiatycz, która była hospitalizowana w szpitalu w Łomży. Zmarła miała choroby współistniejące.
W sumie w województwie podlaskim wyzdrowiało do tej pory 196 osób, a łącznie jest 375 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem.
