Mieszkańcy 5 miejscowości w gminie Łomża nie mają w swoich domach wody. Wszystko przez pomyłkę przy budowie obwodnicy.
Zakład Usług Komunalnych Gminy Łomża poinformował, że podczas budowy obwodnicy doszło do awarii wodociągu. Operator koparki zaczepił o rurę.
W rezultacie wody nie mają mieszkańcy takich miejscowości jak: Kisiołki, Boguszyce, Andrzejki, Czaplice oraz Mikołajki. Do kiedy potrwa usuwanie problemu?
- Ten odcinek jest objęty gwarancją wykonawcy, my nie mamy dostępu do tego. Dostałem informację, że za około godzinę rozpocznie się naprawa - przekazuje nam Adam Kołakowski z Zakładu Usług Komunalnych Gminy Łomża. - Z doświadczenia wiem, że do godz. 18:00-19:00 woda powinna wrócić. Jeżeli nie, będziemy organizowali zastępcze źródło dla mieszkańców - dodaje.
Reklama