Tylko o jednym przypadku zakażenia koronawirusem w regionie poinformowało dziś rano Biuro Wojewody Podlaskiego. Podobnie wyglądał wczorajszy komunikat wieczorny.
Dziś rano służby wojewódzkie poinformowały o nowym przypadku zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonym pozytywnym wynikiem testu laboratoryjnego. To młoda kobieta z powiatu zambrowskiego, która przebywa w izolacji domowej. Wczoraj po godz. 17:00 jedynym podanym do wiadomości pozytywnym wynikiem było zachorowanie nastolatka z powiatu zambrowskiego, również przebywającego w izolacji domowej.
W sumie w województwie podlaskim mamy 333 potwierdzone przypadki zakażenia COVID-19. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 10 034/404 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
Łomżyński sanepid przekazuje, że wyzdrowiała kolejna osoba z powiatu łomżyńskiego. To mężczyzna w sile wieku. Obecnie na terenie działania Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łomży kwarantanną objętych jest 235 osób (129 - powiat; 106 - miasto Łomża). Ani jedna osoba zakażona koronawirusem nie jest hospitalizowana.