Zarząd województwa ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego SPZOZ w Łomży. Kandydaci mogą zgłaszać się do końca września.
Do konkursu może przystąpić osoba, która:
Kandydaci przystępujący do konkursu powinni przedstawić także koncepcję pracy na stanowisku dyrektora WSPR w Łomży na najbliższe 6 lat. Oferty wraz z niezbędnymi dokumentami można składać do 30 września br. Zarząd województwa proponuje zatrudnienie na podstawie powołania lub umowy cywilnoprawnej, na okres 6 lat.
WSPR w Łomży działa na terenie Łomży, Grajewa, Kolna, Zambrowa i Wysokiego Mazowieckiego.