Reklama

Pożar przyczepy kempingowej w Miastkowie. Jedna osoba trafiła do szpitala [FOTO]

Wczoraj w godzinach wieczornych w Miastkowie, na prywatnej posesji doszło do wybuchu pożaru w przyczepie kempingowej. Około 65-letnia kobieta znajdująca się w strefie zadymienia, poczuła się źle i natychmiast została przetransportowana do szpitala.

O godzinie 20:27 dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży przyjął wezwanie dotyczące wybuchu pożaru w przyczepie kempingowej. Do zdarzenia miało dojść na prywatnej posesji w miejscowości Miastkowo. 

Po przyjeździe służb na miejsce okazało się, że w przyczepie przebywał mężczyzna. Jednak przed przybyciem strażaków opuścił on samodzielnie miejsce pożaru, wynosząc przy okazji butlę gazową, która znajdowała się w środku przyczepy. Na szczęście mężczyźnie nic się nie stało, a jego samopoczucie było w stanie dobrym. 

Reklama

Niestety nie wszyscy mieli tyle samo szczęścia, gdyż około 65-letnia kobieta, właścicielka przyczepy znajdywała się przez pewien czas w strefie zadymienie, w wyniku czego źle się poczuła. 65-latka natychmiast trafiła do szpitala, gdzie zaopiekowała się nią profesjonalna pomoc medyczna. 

W wyniku pożaru przyczepa kempingowa spłonęła doszczętnie. W akcji gaśniczej wzięły udział dwie jednostki straży pożarnej: OSP Miastkowo i JRG Łomża. Na tę chwilę przyczyna pożaru nie jest znana.

Źródło: KM PSP Łomża
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości