Reklama

Praca w urzędzie. Potrzebni dwaj podinspektorzy!

10/05/2022 17:09

Gmina Łomża ogłosiła nabór kandydatów na dwa stanowiska urzędnicze.

Urząd Gminy Łomża szuka dwóch pracowników. Wolne są stanowiska: podinspektor ds. księgowości budżetowej w wydziale finansowym oraz podinspektor ds. przygotowania inwestycji w wydziale infrastruktury. Obydwa w pełnym wymiarze czasu pracy.

Kandydaci zainteresowani stanowiskiem podinspektora ds. księgowości budżetowej powinni m.in. posiadać wykształcenie wyższe na kierunku ekonomia lub pokrewne, mieć minimum rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, znać ustawy i przepisy wykonawcze dotyczące finansów publicznych, rachunkowości budżetowej oraz przepisy płacowe i kadrowe.

Reklama

Zgłaszać można się do 20 maja. 

Z kolei osoby chętne do objęcia stanowiska podinspektora ds. przygotowania inwestycji w wydziale Infrastruktury, muszą wykazać się m.in. wykształceniem wyższym inżynieryjnym o profilu: budownictwo, architektura, urbanistyka, planowanie przestrzenne lub pokrewne związanym z inwestycjami budowlanymi, znać procesy inwestycyjne w budownictwie, umieć czytać i analizować dokumentację projektową czy mapę zasadniczą.

W tym przypadku aplikować można do 18 maja. 

Szczegóły znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Łomża.

Reklama

Fot. Gmina Łomża

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości