Reklama

Pracownicy oświaty podzielili się opłatkiem [FOTO]

21/12/2018 08:53

Dyrektorzy i nauczyciele łomżyńskich placówek oświatowych spotkali się w auli II Liceum Ogólnokształcącego, aby podzielić się opłatkiem i złożyć sobie serdeczne życzenia. Świąteczny nastrój wprowadzili uczniowie ogólniaka, przygotowując z tej okazji jasełka.

- To Państwo dbacie o edukację dzieci i młodzieży. Dzięki tej ciężkiej pracy, łomżyńscy uczniowie są wychowywani w duchu patriotyzmu, poszanowania wartości i godności drugiego człowieka - mówił podczas spotkania prezydent Mariusz Chrzanowski, składając także wszystkim pracownikom oświaty serdeczne życzenia, aby czas świąt był wyjątkowy i pełen refleksji, a nadchodzący rok obfitował w spokojną pracę.

Podziękowania i życzenia pracownikom oświaty złożyli również łomżyńscy posłowie: Bernadeta Krynicka i Lech Kołakowski oraz przewodniczący Rady Miejskiej Jan Olszewski. Wiceprezes Ewa Chludzińska odczytała okolicznościowy list, napisany przez prezesa Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łomży Aleutynę Kołos. Świąteczno-noworoczne życzenia przekazał również naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Łomży Paweł Piwowarski,. 

Reklama

Po oficjalnych wystąpieniach i przemowach, ksiądz biskup Tadeusz Bronakowski odczytał fragment Ewangelii wg. św. Łukasza o narodzinach Zbawiciela. Dyrektorzy, nauczyciele łomżyńskich placówek oświatowych oraz zaproszeni goście podzielili się opłatkiem, składając sobie serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego 2019 roku. Na suto zastawionym stole pojawił się tradycyjny karp, barszcz oraz pierogi.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości