30-letni kierowca został zatrzymany do porannej kontroli. Okazało się, że zdecydował się na jazdę po spożyciu alkoholu. Losem mężczyzny zajmie się sąd.
Mieszkaniec powiatu łomżyńskiego został zatrzymany przez policjantów z zambrowskiej drogówki. Kontrola miała miejsce przed godziną 7 i wykazała, że 30-letni kierowca prowadził pojazd mając blisko promil alkoholu w organizmie.
Mężczyzna stracił uprawnienia do kierowania.
Zgodnie z kodeksem karnym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
źródło: KPP Zambrów