Reklama

Przed godziną 7 rano miał prawie promil w organizmie

24/10/2023 13:50

30-letni kierowca został zatrzymany do porannej kontroli. Okazało się, że zdecydował się na jazdę po spożyciu alkoholu. Losem mężczyzny zajmie się sąd.

Mieszkaniec powiatu łomżyńskiego został zatrzymany przez policjantów z zambrowskiej drogówki. Kontrola miała miejsce przed godziną 7 i wykazała, że 30-letni kierowca prowadził pojazd mając blisko promil alkoholu w organizmie. 

Mężczyzna stracił uprawnienia do kierowania. 

Zgodnie z kodeksem karnym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: KPP Zambrów

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości