IMGW ostrzega przed marznącymi opadami. Pojawią się w nocy i utrzymają do jutra. A to oznacza, że będzie ślisko.
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Białymstoku ostrzega przed opadami marznącymi. Padać zacznie dzisiejszej nocy (3/4.02). Taka aura utrzyma się do piątku (do godz. 12:00).
- Prognozowane są miejscami opady marznące deszczu lub mżawki, powodujące gołoledź - informuje Wiesław Winnicki, dyżurny synoptyk IMGW-PIB.
Jest to alert I stopnia.