Reklama

Przewoził marihuanę. Wpadł jadąc na światłach przeciwmgielnych

17/10/2023 14:18

19-latek został zatrzymany do policyjnej kontroli ze względu na niepotrzebnie włączone światła przeciwmgielne. Okazało się, że przewoził narkotyki.

Do zdarzenia doszło na jednej z ulic w Kolnie. Policjanci zauważyli kierowcę, który jechał z włączonymi światłami przeciwmgielnymi. Postanowili skontrolować młodego kierowcę audi. 

- Okazało się, że 19-letni kierowca w schowku miał foliowe zawiniątko z zawartością suszu. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana. Mieszkaniec województwa warmińsko - mazurskiego trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających - informuje KPP Kolno. 

Reklama

Ze względu na podejrzenie, że 19-letni kierowca mógł prowadzić pojazd będąc pod wpływem narkotyków, pobrano krew do badań na ich zawartość. Od wyniku badań zależy, czy mężczyzna usłyszy zarzut kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających. 

Dodatkowo 19-latek został ukarany mandatem za popełnione wykroczenie. 

Grozi mu do 3. lat pozbawienia wolności. 

 

źródło: KPP Kolno
źródło zdj.: KPP Kolno

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości