Reklama

Przewoził ponad 46 gramów narkotyków. Gram wręczył dziewczynie w prezencie

04/10/2023 12:02

Podczas policyjnej kontroli wyszło na jaw, że zatrzymany kierowca BMW przewozi w aucie narkotyki, a dokładnie ponad 46 gramów różnych substancji. Jego pasażerka, a zarazem partnerka miała przy sobie gram marihuany. Policjantom tłumaczyła, że to prezent urodzinowy.

Łomżyńscy policjanci zatrzymali do kontroli 27-letniego kierowcę BMW. Podczas wykonywanych czynności zauważyli, że kierowca nerwowo upychał foliową torebkę do schowka. Nie pomógł fakt, że aucie unosił się zapach marihuany. 
 

- Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że 27-letni mieszkaniec Nowogrodu jest pod działaniem środków odurzających. Przyznał się policjantom do tego, że dzisiaj palił marihuanę. Podczas przeszukania policjanci znaleźli ponad 46 gramów różnego rodzaju narkotyków, do których posiadania przyznał się mężczyzna. Przy 24-latce został ujawniony gram marihuany. Kobieta powiedziała, że narkotyk dostała od swojego chłopaka w prezencie urodzinowym. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że znalezione substancje to amfetamina, marihuana, haszysz oraz kryształ - informuje KMP Łomża. 

Reklama


24-latka i 27-latek trafili do policyjnego aresztu. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast kobiecie do 3 lat więzienia.

 

źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości