Reklama

Przy budowie obwodnicy uszkodzono wodociąg. Wody nie ma sześć miejscowości

11/03/2021 15:06

Trwa naprawianie awarii. Jak zapewniają w wodociągach już niedługo wszystko powinno wrócić do normy.

- Informujemy, że podczas budowy obwodnicy wykonawca uszkodził wodociąg. Miejscowości bez wody do ok. godz. 16: Konarzyce, Kisiołki, Andrzejki ,Boguszyce, Czaplice, Mikołajki – przekazuje Gmina.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości