Trwa naprawianie awarii. Jak zapewniają w wodociągach już niedługo wszystko powinno wrócić do normy.
- Informujemy, że podczas budowy obwodnicy wykonawca uszkodził wodociąg. Miejscowości bez wody do ok. godz. 16: Konarzyce, Kisiołki, Andrzejki ,Boguszyce, Czaplice, Mikołajki – przekazuje Gmina.