Reklama

Przy cmentarzu płonęło auto

27/08/2018 06:24

Dzisiaj o godz. 7.21 do straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie dotyczące palącego się samochodu przy ul. Kopernika obok terenu starego cmentarza. Do gaszenia pojazdu natychmiast zadysponowano dwie jednostki strażackie. 

Po dojechaniu na miejsce okazało się, że w aucie marki volkswagen zapaliła się komora silnika. Strażacy są jeszcze na miejscu i usuwają skutki pożaru. Sytuacja została szybko opanowana.

- W zdarzeniu nikt nie ucierpiał - podaje rzecznik PSP Łomża bryg. Grzegorz Wilczyński.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości