Reklama

Przybywa zakażonych w województwie podlaskim

15/06/2020 10:34

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują dziś (15.06) o trzynastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • młody mężczyzna z powiatu sokólskiego, izolacja domowa
  • kobieta w sile wieku z Białegostoku, hospitalizowana w Szpitalu MSWiA w Białymstoku
  • młody mężczyzna z powiatu białostockiego, hospitalizowany w USK w Białymstoku
  • starsza kobieta z Białegostoku, izolacja domowa
  • młody mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu sokólskiego, izolacja domowa
  • młoda kobieta z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
  • kobieta w sile wieku z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
  • młody mężczyzna z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
  • starszy mężczyzna z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
  • starsza kobieta z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
  • młoda kobieta z Białegostoku, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim mamy 621 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 29 788/1 256 wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości