Tym razem Marek Kisiel swoją czerwcową dietę postanowił przekazać na wsparcie zawodnika Dominika Dąbrowskiego reprezentującego klub Hunter Kickboxing Łomża a trenującego pod okiem Maćka Tercjaka.
Radny miejski Marek Kisiel udowadnia, że dotrzymuje słowa! Już po raz drugi pokazuje nam, że wywiązuje się z przedwyborczego zobowiązania, jakim było przekazywanie diet na wsparcie utalentowanej młodzieży z Łomży.
Tym razem swoją czerwcową dietę przekazał Dominikowi Dąbrowskiemu zawodnikowi sztuk walk z klubu Hunter Kickboxing Łomża.
- Dominik to nie tylko wybitnie utalentowany sportowiec, ale również przykład ciężkiej pracy i niezłomnej determinacji. Codziennie, pomimo wielu wyzwań, doskonali swoje umiejętności, dążąc do mistrzostwa. Jego motywacja i zaangażowanie to cechy, które wyróżniają go na tle innych i pokazują, że marzenia można spełniać dzięki wytrwałości i pasji - stwierdził Marek Kisiel, jednocześnie dodając - Wierzę, że to wsparcie pomoże Dominikowi rozwijać swój talent i realizować sportowe marzenia oraz osiągnąć sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej.
Reklama
Warto również przypomnieć, że pierwsze stypendium, jakie ofiarował Kisiel, otrzymała Zuzanna, która wykazała się niezwykłym talentem do gry na pianinie. Wydarzyło się to podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego w II Liceum Ogólnokształcącym.