"W związku z planowanym długotrwałym zwolnieniem lekarskim pracownika WSB, Prezydent Miasta Łomża informuje, iż zamierza zatrudnić osobę na zastępstwo." Informacja tej treści pojawiła się dzisiaj na stronie internetowej Urzedu Miejskiego w Łomży.
Jak czytamy w informacji, do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało: prowadzenie księgowości analitycznej w zakresie inwestycji; prowadzenie analityki sum depozytowych, w tym zabezpieczenie prawidłowego wykonania umów; prowadzenie ewidencji środków PFRON, kosztów kształcenia młodocianych; prowadzenie ewidencji zawartych umów inwestycyjnych i zaangażowania wydatków inwestycyjnych; prowadzenie księgowości analitycznej kont bilansowych 080, 201, 223, 224,800,810 i pozabilansowych 293,981,998,999; sporządzanie sprawozdawczości budżetowej w zakresie inwestycji. Na powyższym stanowisku wymagana jest znajomość ustawy o finansach publicznych, rachunkowości i sprawozdawczości budżetowej.
Poszukiwana jest osoba z doświadczeniem zawodowym w księgowości, w szczególności budżetowej.
Zainteresowane osoby mogą przesyłać swoje CV i list motywacyjny drogą mailową na adres ratusz@um.lomza.pl, w tytule wpisując „Oferta – Wydział Skarbu i Budżetu" do 17 kwietnia br.