Reklama

Ratusz przypomina o opłacie! Termin upływa w marcu

24/03/2022 12:41

Urząd Miejski w Łomży informuje o zbliżającym się terminie opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi w budynkach jednorodzinnych

Chodzi opłatę za  miesiące: STYCZEŃ, LUTY, MARZEC.

"Termin płatności za gospodarowanie odpadami komunalnymi w budynkach jednorodzinnych upływa w dniu 31 marca 2022 roku. Należności trzeba uregulować na indywidualne rachunki bankowe" - informują urzędnicy.

Szczegółowych informacji można zasięgnąć kontaktując się z Oddziałem Podatków Urzędu Miejskiego w Łomży pod numerem telefonu 86 215-68-80.

Źródło: UM Lomza

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości