Urząd Miejski w Łomży informuje o zbliżającym się terminie opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi w budynkach jednorodzinnych
Chodzi opłatę za miesiące: STYCZEŃ, LUTY, MARZEC.
"Termin płatności za gospodarowanie odpadami komunalnymi w budynkach jednorodzinnych upływa w dniu 31 marca 2022 roku. Należności trzeba uregulować na indywidualne rachunki bankowe" - informują urzędnicy.
Szczegółowych informacji można zasięgnąć kontaktując się z Oddziałem Podatków Urzędu Miejskiego w Łomży pod numerem telefonu 86 215-68-80.
Źródło: UM Lomza