Reklama

Remady & Manu-L. Megakoncert w Nowogrodzie

14/09/2017 09:34

Kolejną, niesamowitą atrakcję przygotowali na dzisiejszy wieczór i noc organizatorzy Imprez Zbyszko w Nowogrodzie. Tym razem, na scenie pod wiatą, wystąpią Remady & Manu-L! Początek koncertu już o 22.30, zatem nie zwlekajcie z przyjazdem i nie spóźnijcie się!

- Tak! Udało nam się zaprosić ich także w tym roku! REMADY & MANU-L czyli duet, który odpowiada za jedną z najlepszych imprez w Nowogrodzie! - cieszą się organizatorzy Imprez Zbyszko.

Koncert rozpocznie się o godz. 22.30, ale start imprezy już o 20.00. Bawić się będziemy dłuuugo, bo sezon się kończy i trzeba nazbierać wspomnień. Szykujcie się i dzwońcie do Hotelu Nowogród o wolne pokoje, bo ta impreza może się przedłużyć! Na imprezie spotkacie setki znajomych z różnych województw. Zapowiada się atmosfera, której nie da się opisać! Tam trzeba po prostu być!

Reklama

Oczywiście, koncert REMADY & MANU-L to główna atrakcja piątkowego wieczoru i nocy, ale przecież nie jedyna.

- Nie zabraknie naszych rozgrzewających i zawsze energicznych DJ-ów - zapewniają organizatorzy.

Na dzisiejszej imprezie zagrają dla Was Dj Lewy, Dj Marcos, Dj Adi, Dj Bartt Van Crazy oraz gościnnie Dj Łepek. Skład niebanalny wiec zapnijcie porządnie wrotki, bo tej nocy wszystko się może zdarzyć.

Przypominamy:

START: 20:00 BILETY: 20 zł

Oczywiście, jak zwykle, możecie wygrać wejściówki bezpłatnie. Wystarczy wziąć udział w konkursie, którego zasady stali bywalcy znają doskonale. Przypomnimy je jednak dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą (o ile tacy jeszcze są).

Reklama

CO TRZEBA ZROBIĆ?!!!

1. Dołączyć do wydarzenia na FB
2. Udostępnić wydarzenie
3. Zaprosić znajomych
4. Dodać komentarz w wydarzeniu ile zaproszono osób "np. przed 989 po 1205"

A poniżej macie najnowszy numer REMADY & MANU-L - GIVE ME LOVE

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama