Reklama

"Sanatorium miłości". Łomżanka została Królową Turnusu [VIDEO]

16/05/2022 08:47

Za nami 4. edycja “Sanatorium miłości”. W tej odsłonie programu mogliśmy śledzić poczynania pani Zofii z Łomży. Okazuje się, że została ona Królową Turnusu.

4. edycja popularnego programu TVP "Sanatorium Miłości" dobiegła końca. Wielu z nas kibicowało pani Zofii z Łomży. W ostatnim odcinku odbył się finałowy bal. Podczas imprezy wszyscy uczestnicy wybrali Króla i Królową Turnusu. Królową Turnusu została właśnie pani Zofia. 

- To niemożliwe! Martusia, na pewno dobrze przeczytałaś? - łomżanka nie kryła zaskoczenia. 

Natomiast tytuł "Króla Turnusu" powędrował do Piotra Huberta.

Zobacz też: Z Łomży do "Sanatorium Miłości". Pani Zofia dostała się do hitowego programu

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości