W najbliższą niedzielę startuje kolejny sezon hitowego programu TVP "Sanatorium Miłości". W najnowszej odsłonie programu zobaczymy Zofię z Łomży. Czy mieszkance naszego miasta uda się znaleźć miłość?
W mediach społecznościowych programu możemy przeczytać, że Zofia z Łomży to "wulkan pozytywnej energii, prostolinijność, pogoda ducha i podlaski zaciąg". W małżeństwie przeżyła z mężem 20 lat. Wcześniej pracowała jako zaopatrzeniowiec zabawek, ale przedsiębiorstwo upadło. Żeby utrzymać rodzinę wyjechała do USA, gdzie spędziła kilkanaście lat. Wróciła, by zaopiekować się umierającą mamą.
"Wyjeżdżając do Ameryki nie znała języka, a na miejscu miała tylko jedną osobę, która mogła jej pomóc znaleźć pracę. Mimo to, Zofii nie brakowało odwagi: „Ja nie jestem z tych, żeby się bać”. Życie jest dla niej wielką przygodą, do której podchodzi z dziecięcym entuzjazmem. Żyje chwilą i uwielbia, kiedy dużo się wokół niej dzieje. Jest duszą towarzystwa, regularnie urządza tematyczne imprezy, uwielbia szaleć na parkiecie. Jej pasją jest ziołolecznictwo i zdrowe żywienie" - czytamy.
Reklama
Zofia uważa, że najpiękniejsze rzeczy na tym świecie to „macierzyństwo, babciństwo i pielgrzymka”. Jest kobietą głęboko wierzącą. Odbyła szesnaście pieszych pielgrzymek do amerykańskiej Częstochowy.
Pierwszy odcinek 4. edycji programu zostanie wyemitowany w TVP1 już 20 marca o godz. 21:15
zdj. główne: FB Sanatorium Miłości