W Łomży kąpielisko ruszy w piątek 24 czerwca. Termin ten został już oficjalnie zatwierdzony.
W środę (27.04) miejscy radni przyjęli jednogłośnie uchwały dotyczące sezonu kąpielowego w Łomży.
Kąpielisko miejskie będzie czynne od 24 czerwca do 1 września. Ma być zlokalizowane na rzece Narew, poniżej przeprawy mostowej w ciągu ul. Sikorskiego. Długość linii brzegowej kąpieliska będzie wynosiła 60 m.
Organizacją kąpieliska ma zająć się Okręgowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Łomży.