Reklama

Spędź ferie w mundurze

06/12/2018 06:36

13. Batalion Lekkiej Piechoty w Łomży zaprasza pełnoletnich uczniów na zimowe szkolenie w terminie od 19 stycznia do 3 lutego 2019 roku. Program obejmuje zajęcia z taktyki, strzelania, przetrwania, kształcenia obywatelskiego i udzielania pierwszej pomocy.

Szkolenie prowadzone przez 13. Batalion Lekkiej Piechoty w Łomży kierowane jest do pełnoletnich obywateli polskich, niekaranych za umyślne przestępstwa i posiadających odpowiednią kategorię zdrowia. Podczas szkolenia trwającego od 19 stycznia do 3 lutego 2019 roku, uczestnicy będą mogli wziąć udział w zajęciach z taktyki, strzelania, przetrwania, kształcenia obywatelskiego i udzielania pierwszej pomocy.

Oferta skierowana jest także do nauczycieli, których obecność podczas szkolenia motywuje wychowanków oraz jest dla nich okazją do podniesienia indywidualnych umiejętności i wiedzy.

Szczegółowych informacji udziela Wojskowa Komenda Uzupełnień w Łomży, ul. Polowa 12, 18-400 Łomża, tel.: 261 385 721, e-mail: wkulomza@ron.mil.pl

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości