Zbigniewem Raubo oraz Tomasz Kłos przyjechali do Czerwonego Boru. Spotkali się z więźniami.
Blisko 50 więźniów z Zakładu Karnego w Czerwonym Borze spotkało się ze Zbigniewem Raubo - byłym zawodnikiem i szkoleniowcem pięściarstwa oraz Tomaszem Kłosem - wielokrotnym reprezentantem Polski w piłce nożnej.
- Spotkanie miało charakter bardzo żywej i dynamicznej rozmowy. Więźniowie zadawali pytania, dzielili się swoimi refleksjami dotyczącymi sportu kiedyś i dziś. Na pytanie, czy trening dziś różni się od tego z lat kariery zawodniczej trenera Raubo, z właściwym sobie dowcipem odpowiedział on: „A czy cios prawy prosty teraz jest krzywy? Czy cios otrzymany na szczękę mniej boli niż kiedyś?” - relacjonuje mjr Dariusz Śmiechowski, rzecznik prasowy Dyrektora Zakładu Karnego w Czerwonym Borze.
Reklama
Trenerowi towarzyszył jego podopieczny Paweł Kosut, z którym przeprowadził krótki pokaz walki z tarczami. Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć z gośćmi i autografów.
Źródło: ZK Czerwony Bór