W tym tygodniu temat przekształcenia Szpitala Wojewódzkiego w Łomży w jednoimienny szpital zakaźny poznała znaczna część Polski. Sprawie przyjrzeli się też dziennikarze programu "Interwencja", a dzisiaj telewidzowie mieli możliwość zobaczyć efekty ich pracy. W reportażu możemy wysłuchać relacji personelu szpitala i mieszkańców Łomży. - Jesteśmy skrzywdzeni i to bardzo skrzywdzeni - słyszymy.
Wyemitowany dzisiaj reportaż dostępny jest tutaj: Przez koronawirusa zabrano im szpital. Protesty w Łomży
lub po kliknięciu w poniższy obraz: