Reklama

Sprawa łomżyńskiego szpitala w programie "Interwencja" telewizji Polsat [VIDEO]

20/03/2020 16:27

W tym tygodniu temat przekształcenia Szpitala Wojewódzkiego w Łomży w jednoimienny szpital zakaźny poznała znaczna część Polski. Sprawie przyjrzeli się też dziennikarze programu "Interwencja", a dzisiaj telewidzowie mieli możliwość zobaczyć efekty ich pracy. W reportażu możemy wysłuchać relacji personelu szpitala i mieszkańców Łomży. - Jesteśmy skrzywdzeni i to bardzo skrzywdzeni - słyszymy.

Wyemitowany dzisiaj reportaż dostępny jest tutaj: Przez koronawirusa zabrano im szpital. Protesty w Łomży

lub po kliknięciu w poniższy obraz:  

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości