Reklama

Stały bywalec imprez w Nowogrodzie zbiera na nowy wózek

18/12/2018 12:41

Krzysztof jest stałym bywalcem Imprez w Nowogrodzie, mimo że od dziecka porusza się na wózku. - Marzę o nowym wózku inwalidzkim, który pozwoliłby mi łatwiej się poruszać bez pomocy innych osób. (...) Chciałbym również dokończyć kurs na prawo jazdy, oraz móc dostosować auto do moich potrzeb - informuje Krzysiek. Celem jest zebranie 30 tys. złotych.

Krzysztof od dziecka porusza się na wózku inwalidzkim. Urodził się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Rehabilitacja pozwoliła mu przywrócić częściowo władzę w rękach. O czym marzy stały bywalec imprez w Nowogrodzie?

- Marzę o nowym wózku inwalidzkim, który pozwoliłby mi łatwiej się poruszać bez pomocy innych osób. Ten który posiadam już swoje kilometry przejechał. A ja mam marzenia, pasje, które chciałbym realizować - czytamy.

Pasją Krzysztofa jest przede wszystkim muzyka, która odgrywa w jego życiu ważną rolę. Interesuje się on także motoryzacją i koszykówką.

Reklama

- Chciałbym również dokończyć kurs na prawo jazdy, oraz móc dostosować auto do moich potrzeb - czytamy na stronie zbiórki.

Celem jest zebranie 30 tys. złotych. Zbiórka dostępna jest TUTAJ.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości