Czekali na ten dzień długo, wreszcie nadszedł. W sobotę swoją studniówkę świętowali uczniowie z łomżyńskiego „Katolika”.
Maturzyści bawili się na swoim balu studniówkowym w murach szkoły. Do egzaminu dojrzałości zostało już coraz mniej czasu, jednak tego dnia nie należy myśleć o lekturach czy działaniach matematycznych.
Dobrej i mądrej zabawy życzyli uczniom dyrektor szkoły Bożena Śliwowska i ks. bp Tadeusz Bronakowski.
Własną studniówkę ma się tylko raz w życiu!