Łomżyńskie obchody Narodowego Święta Niepodległości, organizowane przez Prezydenta Łomży, Starostę Łomżyńskiego, Dowódcę 18. Łomżyńskiego Pułku Logistycznego im. gen. bryg. Mariana Raganowicza oraz Komendanta Nadnarwiańskiego Hufca ZHP w Łomży będą miały innych charakter niż w ubiegłych latach. Wszystko przez pandemię koronawirusa i związane z nią obostrzenia.
PROGRAM ŁOMŻYŃSKICH OBCHODÓW 102. ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ
11 LISTOPADA:
14 LISTOPADA:
Urząd Miejski informuje, że delegacje zainteresowane wzięciem udziału w uroczystościach proszone są o kontakt z Wydziałem Kultury Sportu i Inicjatyw Społecznych Urzędu Miejskiego w Łomży przy ul. Farnej 1, tel. 86 216 24 63, e-mail: j.babiel@um.lomza.pl do wtorku 10.11 do godz. 15.30. Składanie kwiatów będzie odbywało się w odstępach czasowych.
Ze względu na zagrożenie epidemiczne, osoby które zdecydują się w uczestniczyć w wydarzeniach, zobowiązane są do zachowania zgodnego z zasadami wynikającymi z aktualnie obowiązujących obostrzeń.