Reklama

Sytuacja epidemiologiczna w Łomży. Dwie osoby już wyzdrowiały

06/04/2020 09:58

Każdy dzień przynosi informacje o kolejnych zakażeniach i ofiarach śmiertelnych koronawirusa, ale z Polski i regionu zaczynają napływać również dobre wiadomości. Wyzdrowiały już dwie osoby z Łomży zakażone koronawirusem.

Według najnowszych (6.04) danych resortu zdrowia w całej Polsce wyzdrowiały już 162 osoby. W tym gronie są też 2 osoby z Łomży - starsza kobieta i starszy mężczyzna  W województwie podlaskim przypadków ozdrowień ma być łącznie 5 (dane z 5.04). 

Obecnie na kwarantannie przebywają 203 osoby z Łomży i 194 z powiatu łomżyńskiego. 5 osób jest hospitalizowanych, z czego tylko jedna nie ma jeszcze potwierdzonego zakażenia.

Łomżyński Sanepid nie otrzymał dzisiaj informacji o nowych zakażeniach wśród mieszkańców Łomży i powiatu łomżyńskiego, co oznacza, że do tej pory potwierdzono 30 takich przypadków.  

Reklama

W całym województwie podlaskim potwierdzonych przypadków jest już 97. Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformowali dziś o sześciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

starsza kobieta z powiatu bielskiego, hospitalizowana w Szpitalu w Bielsku Podlaskim; kobieta w sile wieku z powiatu bielskiego, hospitalizowana w Szpitalu w Bielsku Podlaskim; kobieta w sile wieku z powiatu bielskiego, hospitalizowana w Szpitalu w Bielsku Podlaskim; starsza kobieta z powiatu bielskiego, hospitalizowana w Szpitalu w Bielsku Podlaskim; młody mężczyzna z powiatu zambrowskiego, izolacja domowa; młody mężczyzna z powiatu hajnowskiego, izolacja domowa

Reklama

Niestety, wczoraj odnotowano też jeden przypadek wystąpienia zgonu z powodu zachorowania na COVID-19. To 82-letni mieszkaniec Białegostoku, który był hospitalizowany w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości