Reklama

Tej zimy w Łomży będą aż dwa lodowiska

29/11/2019 15:38

Oprócz znanego wszystkim "Białego Orlika" mieszkańcy Łomży będą mogli korzystać z darmowego lodowiska, które znajdzie się na Starym Rynku. Obiekt ma zostać otwarty w połowie grudnia. Ratusz przekazuje, że to znakomita okazja, aby aktywnie spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się dobrą muzyką i gorącą atmosferą w okresie okołoświątecznym czy w trakcie ferii zimowych.

Na darmowe lodowisko, które będzie mieścić się na Starym Rynku zaprasza mBank. Obiekt ma zostać otwarty 15 grudnia i będzie czynny do 24 lutego 2020 roku. Wstęp dla wszystkich zainteresowanych i chcących zaznać lodowego szaleństwa będzie bezpłatny. 

- To gratka dla osób, które lubią spędzać czas z innymi, bawiąc się i podnosząc swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Osoby, które nie posiadają własnych łyżew będą mogły skorzystać z wypożyczalni oferującej pełną rozmiarówkę. Koszt wypożyczenia pary łyżew to 6 zł, jednak klienci mBanku płacą jedynie 1 zł. Aby skorzystać z tańszej opcji wystarczy zapłacić za wypożyczenie kartą z logo banku - przekazuje Urząd Miejski w Łomży.

Reklama

Osoby chętne do postawienia swoich pierwszych kroków na lodzie będą mogły skorzystać z pomocy profesjonalnego instruktora. Z kolei najmłodsi, którzy jeszcze nie czują się na łyżwach zbyt pewnie, będą mieli do dyspozycji specjalne chodziki-misie, które pomogą im utrzymać równowagę. Co więcej, aby się rozgrzać i chwilę odpocząć, będzie można też skosztować gorącej kawy, a atmosferę na lodowisku będzie umilać dobra muzyka.

Jeżeli pozwolą warunki atmosferyczne, 6 grudnia MOSiR otworzy lodowisko "Biały Orlik" przy ul. Katyńskiej. Jest zatem szansa, że tegoroczne Mikołajki będzie można spędzić na łyżwach. 

Reklama

Źródło: UM Lomza/mylomza

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości