100 dni do matury, czyli studniówkę świętują uczniowie ostatnich klas I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży.
Studniówka w „Pierwszym” odbywa się w murach szkoły przy ul. Bernatowicza. Sale zostały na tę wyjątkową okazję pięknie udekorowane.
Przyszli abiturienci złożyli podziękowania swoim wychowawcom: klasy IV A - pani Dari Lutrzykowskiej, klasy IV B - pani Marioli Franciszkowicz i Annie Leszczewskiej, klasy IV C - panu Maciejowi Grabowskiemu, klasy IV D - panu Tomaszowi Szałkowskiemm, klasy IV E- pani Katarzynie Lipskiej i klasy IV F - pani Agnieszce Szałkowskiej.
Gościem specjalnym na balu maturalnym była Agnieszka Muzyk, dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży, która zwróciła uwagę na zanikającą (w Łomży? - red.) tradycję organizacji balów maturalnych w murach szkół.
- Spotykamy się w murach szkoły. Bardzo Państwu za to dziękuję, bo to jest studniówka, to jest bal sylwestrowy. To nie jest kolejna impreza! - mówiła Agnieszka Muzyk.
Zobaczcie zdjęcia i video!