W określonych lokalizacjach miasta pojawiły się stacje Łomżyńskiej Komunikacji Rowerowej. To znak, że sezon rowerowy niedługo zawita do Łomży.
Rower miejski jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie czas i jednocześnie troszczą się o własne zdrowie i środowisko. Brak własnego roweru nie stanowi problemu, ze względu na możliwość wypożyczenia popularnych w całej Polsce rowerów miejskich.
Urząd Miejski poinformował o zawarciu umowy z firmą NEXTBIKE POLSKA S.A., a dzięki tej współpracy mieszkańcy miasta mogą korzystać z Łomżyńskiej Komunikacji Rowerowej od 1 maja do 31 października każdego roku.
W Łomży można już zobaczyć przygotowania do sezonu w postaci stacji rowerowych ŁoKeR. Miejskich rowerów aktualnie jeszcze nie można wypożyczyć, ale pierwsze kroki w tym kierunku bez wątpienia zostały dokonane.
- Czynione są jednak starania, aby w związku z długim weekendem majowym, w tym roku ŁoKeR został uruchomiony 29 kwietnia - informuje Urząd Miejski
Zobacz również