Dwaj mężczyźni i młoda kobieta - to kolejne osoby z Łomży, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem. Wszyscy przebywają w izolacji domowej. Ich stan określany jest jako dobry.
Dziś (30.03) po południu Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformowali o czterech kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w naszym regionie, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. To:
- młody mężczyzna z Łomży, jego stan jest dobry, przebywa w izolacji domowej
- młoda kobieta z Łomży, jej stan jest dobry, przebywa w izolacji domowej
- mężczyzna w sile wieku z Łomży, jego stan jest dobry, przebywa w izolacji domowej
- starszy mężczyzna z Białegostoku, wrócił do kraju z Belgii, jest hospitalizowany w USK w Białymstoku.
W sumie w województwie podlaskim mamy 36 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19. W Polsce odnotowano doatąd 1984 przypadków zakażenia. 26 osób zmarło.
Dziś rano informowaliśmy o trzech osobach hospitalizowanych w łomżyńskim szpitalu. U nich również potwierdzono zakażenie koronawirusem: