Reklama

Nowe przypadki koronawirusa w Łomży i regionie! Zakażeni są hospitalizowani w łomżyńskim szpitalu

30/03/2020 08:52

Mamy cztery nowe potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podlaskim. Trzy osoby hospitalizowane są w łomżyńskim szpitalu. Wśród nich jest starszy mężczyzna z Łomży.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o czterech kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

- starszy mężczyzna z Łomży, hospitalizowany w tamtejszym szpitalu

- młoda kobieta z powiatu siemiatyckiego, hospitalizowana w Szpitalu w Hajnówce

- starsza kobieta z Białegostoku, hospitalizowana w Szpitalu w Łomży

- starszy mężczyzna z Białegostoku, hospitalizowany w Szpitalu w Łomży.

Podlaski Urząd  Wojewódzki podaje, że osoby z najbliższego kontaktu zostały objęte opieką epidemiologiczną.

Reklama

W sumie w województwie podlaskim mamy 32 potwierdzone przypadki zakażenia COVID-19. W Polsce potwierdzono dotąd 1905 przypadków zakażenia koronawirusem. 26 osób zmarło. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości