Reklama

Mężczyzna z Łomży z dodatnim wynikiem testu na obecność koronawirusa

29/03/2020 20:17

Testy laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnego mieszkańca województwa podlaskiego. To mężczyzna w sile wieku z Łomży, który przebywa w kwarantannie domowej.

Dziś wieczorem (29.03) Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformowali o 28. potwierdzonym przypadku koronawirusa w województwie podlaskim.

- To mężczyzna w sile wieku z Łomży. Jego stan jest dobry, przebywa w kwarantannie domowej. Osoby z najbliższego kontaktu zostały objęte opieką epidemiologiczną. Prosimy o uszanowanie ich prywatności - podaje Kamila Ausztol z Podlaskiego Urzędu Wojewódziego.

W sumie w województwie podlaskim mamy 28 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19. W Polsce odnotowano dotąd 1862 pozytywne przypadki. 22 osoby zmarły.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości