Testy laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnego mieszkańca województwa podlaskiego. To mężczyzna w sile wieku z Łomży, który przebywa w kwarantannie domowej.
Dziś wieczorem (29.03) Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformowali o 28. potwierdzonym przypadku koronawirusa w województwie podlaskim.
- To mężczyzna w sile wieku z Łomży. Jego stan jest dobry, przebywa w kwarantannie domowej. Osoby z najbliższego kontaktu zostały objęte opieką epidemiologiczną. Prosimy o uszanowanie ich prywatności - podaje Kamila Ausztol z Podlaskiego Urzędu Wojewódziego.
W sumie w województwie podlaskim mamy 28 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19. W Polsce odnotowano dotąd 1862 pozytywne przypadki. 22 osoby zmarły.