Reklama

Uchodźcy przyjeżdżają do Polski

15/03/2022 08:32

Od 24 lutego z Ukrainy do Polski przyjechało już 1,82 mln osób - wynika z danych opublikowanych przez Straż Graniczną.

 

Tylko wczoraj funkcjonariusze Staży Granicznej odprawili 71,6 tys. osób. Oznacza to spadek o 13%. 

Najwięcej uchodźców przekracza granicę w Medyce (22,1 tys.), Hrebennem (11 tys.) i Dorohusku (10,2 tys.)

Dziś do godz. 7:00 do Polski przyjechało 17,5 tys. osób z Ukrainy.

Od środy (16 marca) obywatele Ukrainy, którzy po 24 lutego br. przybyli do Polski w związku z konfliktem zbrojnym, będą mogli składać wnioski o nadanie numeru PESEL. Więcej:

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości