57-letni kierowca stracił prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości. Szybka jazda poskutkowała aż 13. punktami karnymi i mandatem.
Do zatrzymania 57-letniego kierowcy doszło na terenie gminy Kolno. Za kierownicą siedział mieszkaniec powiatu grajewskiego, który w miejscu, gdzie dopuszczalna prędkość wynosiła 50 km/h, jechał 124 km/h.
- (Kierowca) został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych, a na jego konto trafiło 13 punktów - informuje KPP Kolno.
Miejsce kontroli było wskazywane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.
źródło: KPP Kolno