Reklama

Ukarany 13. punktami karnymi za szybką jazdę

17/10/2023 08:37

57-letni kierowca stracił prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości. Szybka jazda poskutkowała aż 13. punktami karnymi i mandatem.

Do zatrzymania 57-letniego kierowcy doszło na terenie gminy Kolno. Za kierownicą siedział mieszkaniec powiatu grajewskiego, który w miejscu, gdzie dopuszczalna prędkość wynosiła 50 km/h, jechał 124 km/h. 

- (Kierowca) został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych, a na jego konto trafiło 13 punktów - informuje KPP Kolno. 

Miejsce kontroli było wskazywane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. 

 

źródło: KPP Kolno

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości