Reklama

Ukradł torebkę na przyjęciu weselnym. Winę zwalił na alkohol

16/10/2023 12:04

Policjanci zatrzymali 53-latka, w związku z podejrzeniem o kradzież torebki podczas przyjęcia weselnego. Mężczyźnie grozi do 5. lat pozbawienia wolności.

Augustowscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży torebki, do której doszło podczas imprezy weselnej. W trakcie przeprowadzonych czynności wyszło na jaw, że osobą odpowiedzialną za dokonanie kradzieży jest 53-letni mężczyzna. 

- Mężczyzna wykorzystał fakt, że kobieta bawiła się w tym czasie na parkiecie. Najpierw zrzucił torebkę pod stół, a za chwilę po nią wrócił i włożył ją pod koszulę. Następnie opuścił przyjęcie. Pokrzywdzona próbowała się dogadać z weselnikiem, jednak bez skutku. Policjanci już po kilkunastu minutach zatrzymali podejrzanego. Tłumaczył się zbyt dużą ilością wypitego alkoholu.  - informuje KPP Augustów. 

Reklama

Zgłaszająca kradzież oszacowała straty na blisko 1400 złotych. W skradzionej torebce miał znajdować się również prezent weselny. 

53-latek usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. 

 

źródło: KPP Augustów

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości