Policjanci zatrzymali 53-latka, w związku z podejrzeniem o kradzież torebki podczas przyjęcia weselnego. Mężczyźnie grozi do 5. lat pozbawienia wolności.
Augustowscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży torebki, do której doszło podczas imprezy weselnej. W trakcie przeprowadzonych czynności wyszło na jaw, że osobą odpowiedzialną za dokonanie kradzieży jest 53-letni mężczyzna.
- Mężczyzna wykorzystał fakt, że kobieta bawiła się w tym czasie na parkiecie. Najpierw zrzucił torebkę pod stół, a za chwilę po nią wrócił i włożył ją pod koszulę. Następnie opuścił przyjęcie. Pokrzywdzona próbowała się dogadać z weselnikiem, jednak bez skutku. Policjanci już po kilkunastu minutach zatrzymali podejrzanego. Tłumaczył się zbyt dużą ilością wypitego alkoholu. - informuje KPP Augustów.
Reklama
Zgłaszająca kradzież oszacowała straty na blisko 1400 złotych. W skradzionej torebce miał znajdować się również prezent weselny.
53-latek usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
źródło: KPP Augustów