Trwa studniówka Zespołu Szkół Akademickich przy Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży. Zobaczcie, jak wyglądała oficjalna część balu.
W zabawie udział bierze 40 uczniów wraz z partnerami i partnerkami. To wychowankowie Aleksandry Dzbeńskiej i Marcina Makowskiego (Akademickie Liceum Ogólnokształcące) oraz Moniki Sikorskiej (Akademicka Szkoła Ponadpodstawowa).
Studniówka łomżyńskiego ZSA odbywa się w budynku szkoły. Po uroczystych przemówieniach i podziękowaniach, uczniowie tradycyjnie zatańczyli poloneza.
Zobaczcie zdjęcia!