Reklama

Utrudnienia drogowe w Łomży [FOTO]

13/08/2018 10:29

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w Łomży na skrzyżowania ul. Zawadzkiej z ul. Sybiraków. Zderzyły się tutaj dwa auta osobowe. Na miejscu interweniowali policjanci i strażacy.

Do kolizji na ul. Zawadzkiej doszło około godz. 11. Zderzyły się tu opel z fordem. Mimo groźnie wyglądającego zdarzeniu nikomu się nic nie stało.

Wcześniej, około godziny 10. przez kilkadziesiąt minut ciężarówka blokowała pas ruchu na ulicy Zjazd. Wzdłuż trasy, w Łomży i w Piątnicy, powstały wielkie korki, a policja kierowała ruchem. Na szczęście tir został już odholowany.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości