Reklama

W Dębnikach paliła się kotłownia

13/02/2025 08:27

W akcji gaszenia pożaru brały udział 4 zastępy straży pożarnej. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 11 lutego około godziny 16:30. Na miejsce wysłano 4 zastępy straży pożarnej: 1 z PSP w Łomży, 2 OSP w Nowogrodzie i 1 OSP Zbójna. 

Po dotarciu na miejsce strażacy zabezpieczyli miejsce i ugasili pożar. Ich działania trwały półtorej godziny. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Straty oszacowano na 4 tysiące złotych. 

Fot. OSP Nowogród

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości