W akcji gaszenia pożaru brały udział 4 zastępy straży pożarnej. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Do zdarzenia doszło we wtorek, 11 lutego około godziny 16:30. Na miejsce wysłano 4 zastępy straży pożarnej: 1 z PSP w Łomży, 2 OSP w Nowogrodzie i 1 OSP Zbójna.
Po dotarciu na miejsce strażacy zabezpieczyli miejsce i ugasili pożar. Ich działania trwały półtorej godziny. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Straty oszacowano na 4 tysiące złotych.
Fot. OSP Nowogród