Przejeżdżając przez rondo u zbiegu Al. Piłsudskiego i ul. Spokojnej możemy obserwować postępujące prace przy budowie nowej stacji paliw. Teraz rozwiane zostały wszelkie wątpliwości dotyczące jej "brandu". Na terenie budowy pojawił się pylon cenowo-reklamowy LOTOS.
Stacja pod marką LOTOS zlokalizowana będzie u zbiegu Al. Piłsudskiego i ul. Spokojnej, na terenie przylegającym do bazy PKS. Spółka Sonarol zakupiła tę działkę kilka lat temu od łomżyńskiego jeszcze wówczas przewoźnika.
Ubiegłoroczne pozwolenie na budowę wydane dla SONAROL” Spółka Jawna Najda z siedzibą w Jedwabnem wskazuje na to, że w skład stacji paliw wejdą: pawilon obsługi stacji; pięć dystrybutorów paliwa, w tym jeden dystrybutor gazu LPG; wiata nad dystrybutorami; dwa podziemne zbiorniki paliwowe, dwupłaszczowe; dwa podziemne zbiorniki gazu płynnego propan-butan; stanowisko odkurzacza i instalacji sprężonego powietrza; myjnia ręczna bezdotykowa dwustanowiskowa; pylon cenowo-reklamowy
Prawdopodobnie już niedługo na "LOTOS-ie" będziemy mogli tankować i myć swoje samochody. Sprzedaż paliw płynnych to kolejny krok w rozwoju firmy SONAROL.