Reklama

W łomżyńskim szpitalu badań nie zrobisz. Pracownicy poszli po zwolnienia

14/10/2019 09:44

- Bez żadnej wcześniejszej informacji po prostu poinformowano pacjentów stojących w kolejce do punktu pobrań w szpitalu, że pobrań materiału do analiz nie będzie - poinformowała nas dzisiaj Czytelniczka. Okazuje się, że pracownicy laboratorium, a także pracownicy RTG tłumnie udali się do lekarzy po zwolnienia. Personelu w pracy nie ma.

Niemałe zaskoczenie musieli poczuć pacjenci łomżyńskiego szpitala, którzy rano ustawili się w kolejce do punktu pobrań. Bez żadnej wcześniejszej  informacji powiadomiono ich, że nie ma personelu i pobrań materiału do analiz nie będzie. Wyjątkiem mieli być pacjenci onkologiczni oraz "cito". O dzisiejszej sytuacji poinformowała nas zaniepokojona Czytelniczka.

Kierownictwo szpitala potwierdza, że pracownicy laboratorium, ale także pracownicy RTG "zrobili pseudostrajk" i udali się do lekarzy po zwolnienia.  Obecnie nie wiadomo, co będzie dalej.

Reklama

Udało nam się ustalić, że w przypadku laboratorium materiał do analiz pobierany jest tylko od pacjentów "citowych", czyli jedynie w sytuacji konieczności ratowania życia. Łącznie z kierownikiem w pracy są tylko dwie osoby.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości