Od poniedziałku do niedzieli (18-24.04) nie będzie energii w wielu domach w naszym regionie. Sprawdź, gdzie dokładnie wyłączony zostanie prąd.
PGE Dystrybucja S.A. poinformowała o planowanych na kolejny tydzień kwietnia wyłączeniach prądu w naszym regionie. A gdzie dokładnie?
20 kwietnia (środa)
Piątnica
- w godz. 7:00-16:00
- w godz. 7:00-10:00
- w godz. 7:00-17:00
21 kwietnia (czwartek)
Łomża
- mogą wystąpić krótkotrwałe przerwy w dostawie energii elektrycznej w godz. od 6:00 do 20:00
Czarnocin
- w godz. 8:00-15:00
22 kwietnia (piątek)
Piątnica Poduchowna
Piątnica Włościańska
Elżbiecin
- w godz. 7:00-17:00
Dobrzyjałowo
- w godz. 8:00-15:00